Новости

17 сентября 2019

«Запоріжвогнетрив» прийняв міжнародну конференцію вогнетривників і металургів

13 вересня 2019 року в Запоріжжі відбулася четверта міжнародна конференція вогнетривників і металургів. Участь у форумі прийняли близько 100 фахівців з 8 країн Європи та Азії

 

В ході конференції учасники обмінялися досвідом вдосконалення технології виробництва та застосування вогнетривкої продукції. Зокрема, представники провідних промислових компаній презентували останні ідеї та напрацювання, направлені на розвиток основних складових діяльності підприємств.

 

– Разом з нашими колегами і партнерами ми обговорили основні тенденції у виробництві та перспективи розвитку галузі. Наше підприємство завжди націлене на кращі результати і відкрите до співпраці і діалогу. Все це дозволяє нам реалізовувати великі проекти, займати лідерські позиції і постійно вдосконалюватися, – відзначив генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман.

 

Переважна більшість доповідей стосувалася таких актуальних та важливих питань, як підвищення якості вогнетривів, зниження енергоємності виробничого процесу, покращення сервісної функції та зменшення собівартості продукції зі збереженням її якісних характеристик. Традиційно особливу увагу учасники форуму приділили питанням впровадження передових технологій для підвищення ефективності виробництва.
Читать еще новости На главную
Создание сайта - студия "Сомелье", 2016