Новости

09 сентября 2019

На «Запоріжвогнетриві» підбили підсумки літньої оздоровчої кампанії

«Запоріжвогнетрив» профінансував відпочинок для близько 700 співробітників, членів їх сімей та ветеранів. Інвестиції підприємства в оздоровчу кампанію 2019 року склали більше 3 млн грн.

Співробітники та ветерани заводу оздоровилися на базах відпочинку «Мрія» та «Чайка» в Приморську та Кирилівці відповідно, в спортивному таборі «Бригантина» на острові Байда та в санаторії-профілакторії на острові Хортиця. Для працівників сервісного центру (м. Маріуполь), що з 2016 року входить до складу «Запоріжвогнетриву», організували відпочинок у пансіонатах «Сонячний берег» у селищі Урзуф і «Доменщик» на Білосарайській косі.

 

Діти запорізьких вогнетривників побували у дитячих оздоровчих центрах «Супутник» в Запоріжжі та «Альбатрос» у Генічеську. Діти, чиї батьки працюють у сервісному центрі (м. Маріуполь), відпочили в ДОЦ «Сонячний» в селищі Юр’ївка, що неподалік Маріуполя. Загалом за підтримки підприємства оздоровлення пройшли близько 200 дітей співробітників.

 

Доступний та якісний відпочинок «Запоріжвогнетрив» забезпечує згідно умовам колективного договору підприємства, яким гарантовано пільгове оздоровлення за рахунок фінансування підприємством до 80% вартості путівок.
Читать еще новости На главную
Создание сайта - студия "Сомелье", 2016