Новости

25 июня 2019

«Ми - це місто 2019»: 7 млн гривень на реалізацію 100 кращих проектів для Запоріжжя

21 червня в Запоріжжі відбулася церемонія нагородження переможців сьомого сезону конкурсу «Ми - це місто». У 2019 році на конкурс запоріжці подали рекордну кількість заявок - 420 (у 2018 році - 287 заявок). Загальний бюджет сьомого сезону конкурсу збільшений до рекордних 7 млн гривень, що в 10 разів більше фонду, з яким конкурс стартував в 2013 році (700 тисяч гривень).

 

«Головне досягнення конкурсу - це не реалізовані проекти і не виділені кошти, а те, що ми допомагаємо запоріжцям реалізувати цікаві і важливі для рідного міста проекти. Тільки разом ми можемо змінити місто - зробити його комфортнішим, затишнішим та облаштованим», - прокоментував Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

 

Серед переможців сьомого сезону конкурсу соціальних ініціатив «Ми - це місто» - проекти для дітей: «Від спорту - до соціальної інтеграції», конкурс казкарів імені Санькі Сита, будинок мумі-троля в дитячому селі, футбольний турнір серед школярів Metallurg Children Cup. Серед культурно-освітніх заходів - фестивалі домашньої консервації, «Запоріжжя об'єднує світ», «Козацький ярмарок», «Кінний спорт – дітям». Проекти для людей з інвалідністю: «Життя без бар'єрів», інклюзивний дитячий табір «Навколо світу», програма соціальної адаптації і реабілітації «Казко-дар», школа волонтерів «Сенсоріум - територія щасливої дитини» та багато інших.

 

До переможців конкурсу також увійшов «Народний проект» - ініціатива загальноосвітньої школи № 23 по створенню дитячого простору «Генерація Z».

 

Зазначимо, за сім років існування конкурсу «Ми - це місто» реалізовано 230 проектів з бюджетом 15,3 млн гривень.
Читать еще новости На главную
Создание сайта - студия "Сомелье", 2016